Понеділок, 19.11.2018, 21:04
Управління освіти, релігій та у справах національностей
виконавчого комітету Хустської міської ради
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гості"Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
погода в Хусті
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
 
Головна » 2017 » Березень » 13 » Про підсумки атестаційної експертизи Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Хустської міської ради Закарпатської області
12:12
Про підсумки атестаційної експертизи Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Хустської міської ради Закарпатської області

Про підсумки атестаційної експертизи Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Хустської міської ради Закарпатської області 

 

У К Р А Ї Н А

ХУСТСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, РЕЛІГІЙ ТА У СПРАВАХ НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ 

НАКАЗ

 

9 березня 2017 року                       м. Хуст                                           № 30

 

Про підсумки атестаційної експертизи Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Хустської міської ради Закарпатської області

 

Відповідно до частини 3 статті 40 Закону України «Про загальну середню освіту» (частини 3 статті 21 Закону України «Про дошкільну освіту», частини 5 статті 10 Закону України «Про позашкільну освіту»), наказу Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67 «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів», на виконання Плану проведення атестаційної експертизи, затвердженого наказом управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради від 05.12.2012 року №188 «Про перспективний план державної атестації дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів м. Хуста».

Атестаційну експертизу проводила комісія у кількості 15 спеціалістів, які забезпечили експертну перевірку всіх напрямів діяльності Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Хустської міської ради Закарпатської області згідно з робочою програмою, підготували протоколи експертизи блоків робочої програми, аргументований висновок щодо результатів атестаційної експертизи та рекомендації для навчального закладу щодо підвищення якості надання освітніх послуг.

Атестаційна експертиза показала, що педагогічний колектив школи на високому рівні забезпечує реалізацію державної політики в галузі освіти, виконання вимог чинного законодавства, завдань, визначених Національною доктриною розвитку освіти України у ХХІ столітті.

Проведена значна робота зі створення умов для здобуття учнями повної загальної середньої освіти, зміцненню навчально-матеріальної та матеріально-технічної бази школи.

Основні нормативно-правові документи, які регулюють діяльність освітнього закладу, відповідають заявленому типу і статусу навчального закладу.

Експертиза навчальних досягнень учнів у розрізі навчальних предметів показала достатній та високий рівень.

Заслуговує на увагу робота адміністрації школи та педагогічного колективу з питань: організації фізичного розвитку та зміцнення здоров’я школярів; створення бази для організації виховної роботи; робота, спрямована на розв’язання педагогічної проблеми закладу “Створення умов для якісної освіти за рахунок сучасного науково-методичного забезпечення системи компетентністно зорієнтованого навчання в умовах впровадження нових державних стандартів початкової, базової та загальної середньої освіти”; робота з кадрами; управління освітньою установою.

У Хустській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 Хустської міської ради Закарпатської області забезпечується належний стан навчальних та допоміжних приміщень, навчально-спортивної бази, ефективного використання комп’ютерної техніки та інших ТЗН.

Досить ефективно Хустська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Хустської міської ради Закарпатської області працює у напрямі забезпечення життєдіяльності навчального закладу, організації методичної роботи школи, організації харчування учнів закладу.

Наслідки атестаційної експертизи Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Хустської міської ради Закарпатської області дають можливість зробити висновок, що директор закладу Рішко Віталій Степанович відповідає займаній посаді.

Виходячи з вищевикладеного,

 

н а к а з у ю :

 

1. Висновок експертної комісії за наслідками державної атестації Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Хустської міської ради Закарпатської області затвердити.

Визнати Хустську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №3 Хустської міської ради Закарпатської області атестованою.

2. Відмітити позитивний досвід роботи:

2.1. Директора школи Рішка В.С. з питання організації поглибленого навчання іноземних мов, створення умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами, співпрацю з освітніми закладами інших країн і впровадження в практику роботи їх досвіду.

2.2. Заступників директора з навчально-виховної роботи Тесличко В.М., Баняс Н.Ю., Штець М.Л., заступника директора з питання організації виховної роботи у закладі Григи Н.В. щодо координації навчально-методичної роботи з педагогічними кадрами на основі роботи за результатами моніторингу з базових дисциплін, організації інноваційної діяльності, роботи з обдарованими учнями.

3. Секретарю атестаційної комісії Бобер О.Я.:

  3.1. До 10.03.2017 року узагальнити матеріали перевірки та впорядкований пакет документів за наслідками атестаційної експертизи передати адміністрації школи;

  3.2. Взяти на контроль виконання пропозицій за наслідками атестаційної експертизи.

4. До 01.04.2017 року спеціалістам управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради  Косик С.Ю., Пригарі О.В. надати конкретну допомогу адміністрації школи у розробці заходів з виконання пропозицій атестаційної комісії.

5. Методичному кабінету управління освіти, релігій та у справах національностей:

5.1. До 01.11.2017 року вивчити досвід роботи навчального закладу щодо організації методичної роботи з педагогічними кадрами на основі роботи за результатами моніторингових досліджень з базових дисциплін;

5.2. Внести до плану роботи методичного кабінету управління освіти, релігій та у справах національностей питання щодо надання методичної допомоги в Хустській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 Хустської міської ради Закарпатської області в міжатестаційний період.

6. Директору Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Хустської міської ради Закарпатської області:

         6.1. Підсумки атестації, висновки та рекомендації експертної комісії взяти до неухильного виконання;

6.2. До 01.11.2017 року розробити заходи з ліквідації виявлених недоліків та перспективи розвитку школи, обговорити їх на засіданні педагогічної ради;

         6.3. Результати атестації Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Хустської міської ради Закарпатської області враховувати при проведенні атестації педагогічних працівників;

6.4. До 01 січня кожного року інформувати управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради про проведену роботу щодо виправлення недоліків, виявлених під час атестаційної експертизи, починаючи з 01.01.2018 року.

         7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник управління                                                         В. Мочарник

 

З наказом ознайомлений:

Директор Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3

9 березня 2017 року ________________________ Рішко В.С.

 

 

Переглядів: 216 | Додав: osvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz